İYİ Parti lideri Meral Akşener, Isparta’da Uluborlu Belediye Başkanı Mehmet Aziz Tuna’yı makamında ziyaret etti.“BAKALIM NE YAPACAKLAR”Tuna’nın makam odasına konuşan Akşener, İYİ Parti Sivrihisar İlçe Başkanı Recep Toptaş’a saldıran müezzine yönelik sözleri nedeniyle Mil-Diyanet Sen’in hakkında suç duyurusunda bulunmasına ilişkin, “Kereste gibi bir erkeği tehdit etmişim. Güzel. Şimdi yine tehdit ediyorum. Bakalım ne yapacaklar” ifadelerini kullandı.Ziyaret sonrası ilçe esnafının dertlerini de dinleyen Akşener, bir hamamın da açılışını gerçekleştirdi.
GÜNDEM
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.