Sosyal medyada gündem olan görüntüler bu kadarı da pes dedirtti. Çiftlerin en mesut olduğu günlerden biri olan nişan töreninde gelin adayı kahveye tuz koyma geleneğini aşarak sınırları zorladı.YORUM BOMBARDIMANINA TUTTULAR Şırıgaya tuzlu ab dolduran gelin adayı daha sonra ikram edilecek lokumların hepsine bu şırıngayı enjekte etti. Sosyal medyada tepki gören bu görüntülere gelen yorumlarsa dikkat çekti.”BUNUN GİBİLER KARŞIMA ÇIKMASIN”Büyük yankı uyandıran bu görüntü, bilhassa evlilik çağında oğulları olan müstakbel kayınvalide adaylarının tepkisini çekti. Yapılan yorumlardan birinde bir sosyal medya kullanıcısı “Benim 3 oğlum var, bunun gibiler karşısına çıkmasın” sözleriyle tepkisini dile getirdi. İşte o yorumlardan bazıları; Haberler.com – Yaşam Yaşam Güncel Haberler
GÜNDEM
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024EKONOMİ
27 Temmuz 2024Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.